Výroba
Projekty
Servis
Montáž

Produkty

Naše produkty jsou efektivní, mají nízké provozní náklady a dlouhou životnost bez náročné údržby. Všechny naše výrobky a nabízené technologie jsou také důkladně testované a řádně certifikované.

Realizace

Požární ochrana nás baví. Řešíme ji důmyslně, efektivně a účinně a vytváříme vlastní postupy a produkty.

NOVINKY

Co se u nás děje a na čem pracujeme. Přinášíme vám nejnovější zprávy.

21.-22. června 2023

Zúčastnili jsme se FeuerTrutz veletrhu pro požární bezpečnost v Norimberku společně s obchodním partnerem Fipron Global. Musíme řici, že náš stánek s aktivními hasícími systémy byl pozitivním trnem v oku mezi těmi primárně zaměřenými na pasivní protipožární ochranu.

23. března 2023

Dne 28.března 2023 jsme podepsali memorandum o spolupráci s Veřejným sdružením „Ochrana a spolehlivost“ na Ukrajině. Je nám ctí, že se firma FIRESI od samého začátku účastní mírové spolupráce a budování nové Ukrajiny.

21.-23. března 2023

Na AMPER 2023 veletrhu byly představeny naše dvě řešení protipožární ochrany. FRS-RACK3 pro ochranu datového centra a hasící systém FIRESI FLI jako součást kontejnerového bateriového úložiště.

14. října 2022

FIRESI mělo možnost se zúčastnit Celoslovenského semináře pro odborníky v oblasti BOZP a sdílet svoje zkušenosti, zejména v oblasti požární ochrany data centrových technologií. Náš tým měl na této akci velký úspěch.